| Deniiidk a întrebat:

De ce unele persoane spun ca Justin Bieber este gay? Mie nu mi se pare ca este. Eu cred ca e super dragut! Voi ce credeti despre el si spune-ti macar un motiv de ce unii il fac Gay!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a-l jigni, de aia îl fac gay.

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu-l iubești, dar el nu te iubește.

| MetallZuZ a răspuns (pentru Musique):

Mda...rusty beavor...nici macar nu stie ca ea exista. laughing

| Ashadow a răspuns:

Dar nu este gay de ce sunteti rai? E o fetita smiorcaita si drogata

| Deniiidk explică (pentru Ashadow):

E o bunaciune drogata laughing

| Fridăm a răspuns (pentru Ashadow):

Atunci e lesbi. Ştii vorba aia...''Dacă nu'i albă, e neagră.''

| Ashadow a răspuns (pentru Fridăm):

Mai degraba asa

| MetallZuZ a răspuns (pentru Deniiidk):

Bunaciune pe dracustraight face, Andy Sixx e bunoc.winking, si nu se drogheaza ca Rusty Beavor laughing) ( P.S. imi place stilul lui, si vocea...nu sunt o fana nebuna, cum esti tu dupa biberon.)

| Cordelia a răspuns (pentru MetallZuZ):

DIC emonelos. mno, ce sa facem ii urăsc pă amândoi Andy săx şi Giastin bibăr.

| MetallZuZ a răspuns (pentru Cordelia):

Problema ta. happy

| Cordelia a răspuns (pentru MetallZuZ):

Aha, clar.

| 00AName00 a răspuns:

Pentru ca are voce de fetita pitigaiata de 4 ani.

| facepalmlol a răspuns:

Are fata de fetita.

| Deniiidk explică (pentru facepalmlol):

laughing Chiar nu are fata de fetita!

| facepalmlol a răspuns (pentru Deniiidk):

Depinde din ce punct il privesti.
Si sa-ti mai dau si un alt exemplu: tu te uiti la un desen; eu pot spune ca e un romb, tu poti spune ca e un patrat.
Doar da un search pe google scriind "j.bieber -fata " sau ceva asemanator si ai sa vezi o gramada de poze care se potrivesc.
Oricum, parerile sunt impartite.

| GRs a răspuns:

Daca n-ai observat face playback. Plus ca are nevoie de mai mult de 5 oameni sa scrie o melodie idioata in care mare parte din melodie e doar refremul repetat de multe ori.
Astfel de "cantareti" ca el au distrus muzica pop.
http://www.youtube.com/watch?v=yoNmdAQkH8A
Uite ce talentat e! Poate sa cante in timp ce da la rate.(face playback)

| Deniiidk explică (pentru GRs):

laughing Bine doar acolo.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Ca arata ca un gay.

| šïηηεr a răspuns:

Pentru că este o fetiţă proastă, dăă.

| jungle26 a răspuns:

Nu e gay, dar are fata de fetita de 3 ani si chiar si eu am mai mult talent ca el.

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Este pentru ca estelaughing))))))

| Deniiidk explică (pentru Nebunu_Alexutzu_1998):

Bine ma nebunaticulelaughing) Esti tu sigur ca e gay. Ti-a tras-o sau ce?

| BalonasColorat a răspuns:

Nici eu nu stiu! Sunt gelosi pe faima lui! Nu pot spune ca sunt o fana a lui Justin Bieber, dar unele melodii imi plac

| anja2003 a răspuns:

Nu au ce face s-ai spuna gai.