| simona_4854 a întrebat:

Am si eu o intrebare! De ce toti oamenii zic de Justin Bieber ca e Gay si il numiti Justin Biberon? Voi ce parere aveti? Credeti ca s-a maturizat?

Răspuns Câştigător
| Roxelu a răspuns:

Hei, simona. eu cand eram mai mica eram topita dupa Justin Bieber. acum am mai crescut si mi se pare ca este amuzant cand prietenii mei ii zic Justin Biberon. Si eu una nu cred ca sa maturizat in ultima vreme

| simona_4854 explică (pentru Roxelu):

Stiu si eu cred acelasi lucru, dar am pus intrebarea asta asa...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor sa faca misto de el pentru ca o duce bine in viata.

| SoXiL a răspuns:

Eu nu ii spun Justin Biberon eu ii spun Justin Gayber.Pentru ca cand eram mai mic imi placea mult melodia baby pentru ca credeam ca e cantata de o femeie dupa voce dar dupa ce am aflat ca canta un baiat am ramas ceva de genu ":O" caci mie nu prea imi plac cum canta barbatii in afara de conect-r sau alex velea.Si + el ne face de rusine "pe barbati-baieti" cu vocea lui de femeie...Doar o melodie mi-a placut la el si asta fiind Misteltoe sau asa ceva care e un fel ed colinda in engleza...

| RaduSk8 a răspuns:

Il numesc asa pentru ca, canta melodia aia stupida "Baby" si oricum daca s-a maturizat tot asa il vor numi.Majoritatea fetelor care il numesc asa il considera dragut dar le e frica sa recunoasca deoarece unii nesimtiti ar putea rade de ele.

| Awake98 a răspuns:

...justin biber e gay, afemeiat, distrus fara pereche, cred ca n-are nici ****. oricum daca vrei sa vb despre el du-te pe suntobsedatadeunafemeiat.ro

| Hoper a răspuns (pentru Awake98):

Duuute baa! Roade invidia! Pereche are spre deosebire de tine ( Selena G. ) ...deci are prietenawinking nu e gay...Nu cred ca l'ai controlat tu sa vezi daca are sau nu..si ti'ai da tu vaiata sa ai fanii, banii si faima lui..deci loser

| simona_4854 explică (pentru Awake98):

Poti sa numai dai raspunsuri de genu' asta? De unde stii tu ca-s eu obsedata de el!

| simona_4854 explică (pentru Hoper):

Bine zis!

| Deky a răspuns:

Justin Bieber e doar un pici de un metru 50, Nu stiu ce vad toate fetele la ala.Nici macar nu are **** in pantaloni

| simona_4854 explică (pentru Deky):

In primul rand numai vorbi urat!