| Ankiss123 a întrebat:

Credeti ca mai am sanse sa invat sa cant la chitara/pian la 15 ani?

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Da, eu sunt de parere ca da, adica daca incepi la 15 ani si te ti e chiar bine!
Steve Vai a inceput chitara la 18 ani, si foarte multi care in prezent stiu chitara, si profesorii de chitara am auzit ca au inceput la 18 ani, so... daca incepi la 15 ani nu inseamna ca esti batran/alaughing. Si sunt de acord cu @Sybell, la orice varsta poti invata, trebuie doar sa iti placa si sa ai vointa, rabdare, nu sa faci cum fac eu, sa incepi 1000 de lucruri si sa nu termini nici unul, eu ma lupt sa scap de acest defect.
Dar si eu vreau sa invat sa cant la chitara, si voi scapa de el, pentru ca imi doresc foarte mult.

Succes daca vrei sa inveti sa canti la ceva.
happy

| Insurgent a răspuns:

Normaal :X
Sh eu o sa incep foarte curand sa invat sa cant la chitara
am 13 ani.
Aprop...ca sa inveti bine de tot sa vanti la chitara asta ar fi cam 2 ani
Dar poti la orice varsta sa te apuki
in finee

Succes :*

| Sophie90 a răspuns:

Desigur daca ai timp

| Roxanne_4260 a răspuns:

Te poţi apuca de cântat la orice vârstă.
Şi eu îmi doresc tare mult, dar nu prea am posibilităţi...
Baftă!

| Kyzz a răspuns:

Normal! La aproape orice varsta poti invata sa canti la chitara.

| Anxx a răspuns:

Sigur ca da, la orice varsta poti sa inveti big grin trebuie doar sa ti placa :*:*