| Sawarekh a întrebat:

Credeti ca sunt ciudat ca ascult multe stiluri de melodii si complet diferite: de la melodii cu ritm oriental, la muzica bizantina, de la manele in greaca la opera in italiana?
La instrumentale la fel, uneori ascult vioara alteori stil turcesc cu multe instrumentale.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doar ai gusturi diversificate iar asta e un lucru bun, inseamna ca esti o persoana cu gust pentru diversitate si frumos.
Si eu ascult si pop, soul, blues, dance, si manele.

| marin1988 a răspuns:

Cu siguranță nu ești ciudat pentru că asculți stiluri diferite de muzică. Asculți ceea ce te face să te simți bine în momentul respectiv.

| Kellut a răspuns:

Nu. Asculta ce iti place. Muzica mea de suflet e Rock dar uneori o mai dau si pe rap si alte genuri...deci asculta ce vrei, cum vrei, cum simti nevoia. Nu e o lege!