| AirănMeidăn a întrebat:

Credeti ca un baiat care asculta rock/metal ar accepta o relatie cu o fata care nu asculta decat prostii comerciale gen J Balvin?

9 răspunsuri:
| Ella010 a răspuns:

Pai normal.....cu cat sunt diferiti cu atat mai mult se apropie unul de celalalt big grinwinking nu are legatura cu muzica cum vedem noi in filme, seriale, telenovele etc.laughing asta-i viata reala oh go on deci chiar ar accepta. nu are cum sa nu accepte din cauza muzicii big grin daca ei se plac nu ii poate impiedica nimicwinking

| Duucu a răspuns:

Ce te face să crezi asta? Tu ai impresia că lumea e împărțită în categorii muzicale?
Mă doare fix undeva, să asculte și jb, atăta timp căt are un gram de inteligență și arată și bine fără machiaj, e perfectă.

| AirănMeidăn explică (pentru Ella010):

El canta intr-o trupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine lula mea sa fie atat de cretin incat sa puna gusturile muzicale printre primele standarde importante pentru o relatie? inteligenta, personalitatea si fizicul conteaza, nu gusturile personale.

| Ella010 a răspuns (pentru Duucu):

Tu nu ai treaba? straight face eu i-am zis ei nu tie tongue asa ca taci in pnm

| Ella010 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Deci nu are nicio treaba! fa tu primul pas si vei vedea ce se va intampla! tongue
happy

| Duucu a răspuns (pentru Ella010):

Femeie dezorientată, eu cu ea discutam.

| AirănMeidăn explică (pentru Ella010):

Dar cand doamne am zis eu ca era pentru mine intrebarea? Am pus-o din curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,si dupa ar adapta-o la genul lui de muzica.