| anonim_4396 a întrebat:

Cui i place trupa One Direction? De ce?

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

E ceva banal, fără chestia aia de-ți servește orgasm auditiv pe tavă, dă în penibilism cu versuri jalnice și instrumental repetitiv.

| CautNume a răspuns:

Mie nu-mi place.

| bloodyhell a răspuns:

Mie nu imi place. papuseii aia sunt jalnici

| Afãrinツ a răspuns:

O ador. Incearca Dead by april. E asemanator. In legatura cu motiv, imi place deoarece imi aminteste de anumite clipe din viata mea, cum ar fi what makes you beautiful care imi aminteste de prima mea " ღ ". Clipele de neuitat parca se exprima prin muzica. Cand o asculti, retraiesti momentul iarasi si pur si simplu ador asta. big grin

| Norvegianul a răspuns:

Nu-mi place, consider ca exista cantareti mai buni de pop.

| ionutiulian1997 a răspuns:

Mi-e imi plac, dc? pur si simplu cum canta.si imi place mult melodia WHAT MAKES YOU BEAUTYFULL

| jojojojome546 a răspuns:

Imi plac pentru ca sunt baieti frumosi nu are nimeni ce comenta ca sunt frumosi si canta frumos, dar mai ales pentru cum arata imi plac! harry in special!