| LetyPayne a întrebat:

Ce parere aveti despre One Direction? De care va place din trupa? Pai, eu ii iubesc..si Liam mi-a furat inima

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ooo,daa!
Ți-a furat inimioara un personaj din desene animate, do do do.
Îți dai seama că el nici măcar nu știe că exiști, și chiar dacă ar știi, l-ar durea undeva, nu?

| CautNume a răspuns:

Iar intrebarea asta?! Sunt niste penibili, antitalente, nimeni si lista poate continua la nesfarsit...

| Demise a răspuns:

Trupa asta nu e pe gustul meu, dar părerea mea este că sunt talentaţi şi le urez succes în continuare. Arată toţi membrii foarte bine, preferatul meu este Liam Payne.

| FadetoBlack a răspuns:

Dar câte fane prostite de aceşti infami prunci! DE aceşti gay! Nu nu nu!
Am mai zis, ţara se duce pe râpă, din ce cauză?
Din asta!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Mi se par 5 gay si by the way spre deosebire de altii pe mine nu ma intereseaza cat de frumosi sunt membrii trupei.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Mie imi plac mult.Au niste voci superbe si sunt niste persoane minunate.Imi plac toti dar am o slabiciune pentru. Harry. puppy dog eyes

| Duucu a răspuns:

On Erection?

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Sincer,nu-mi place in mod special trupa, asa ca.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Uite. :]] Si mie imi place One Direction (Zayn).dar nu sunt asa obsedata ca tine. spunand ca 'Liam' mi-a furat inima.Eu spun. sa iti vezi de scoala. asta e un sfat prietenesc. si chiar daca nu vei asculta nu imi pasa. laughing

| Indestructible a răspuns:

5 labagiști.

| LanaSpectrum a răspuns:

Pe bune? Adica, pe bune? Nu era de ajuns un singur gay, acum a venit o trupa de 5? LOL

| diia29 a răspuns:

Sunt superbi :X ii adorr :X:X in special pe harry :X:X:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E imi place melodia asta :X:X:X o adorr

| maya00sel8cookie a răspuns:

Nu ascult...dar dupa fizic l-as alege pe zayn

| 000M1ha3la a răspuns:

Deci mie imi place in special de Louis Tomlinson, dar si de Liam Payne

| PrayForGaga a răspuns:

Ii ador, preferatu' meu este Harry.

| sergiu166 a răspuns:

Mie sincer unu imi place nu te supara ok.