| Bibiiiiiii23 a întrebat:

Care va place cel mai mult din trupa One direction? Mie Harry :*

Răspuns Câştigător
| Karla201 a răspuns:

Harry

22 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Zayn Malik.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Am vazut ca iti place One Direction si voiam sa-ti zic: Avem pe facebook un grup al fanelor 1D din Romania. esti cumva in el? Daca nu, vrei sa te adaug? big grin
Acolo o să afli totul despre băieţi!
Suntem foarte multe fete care ii iubim pe baieti si avem toate noutatile despre ei.♥ Eşti interesata? Daca da, atunci trimite-mi te rog si facebook-ul tau ca sa te adaug in grup. Multumesc :*

| AndyBăă a răspuns (pentru TheLastDancer15):

Eu as fi interesata care este fb tau? :*

| AlinaOneDirection a răspuns:

Toti sunt draguti, nu pot alege, dar daca chiar trebuie sa zicem ca Niall.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pe Harry de el imi place cel mai mult

| CuteCurly a răspuns:

Toti ♥ Ii iubesc la fel! Nu am preferati!

| xrapalexx a răspuns:

Ii iubesc pe toti, dar sunt mrs.Styles puppy dog eyes stii ce zic rolling on the floor)

| laramistigan27 a răspuns:

Ma,da nici unu' de pe aici n-a raspuns nici unu', One Direction e naspa?

| inna07 a răspuns:

Harry Styles.

| Shìzuko a răspuns:

Zayn Malik si Harry ...Niall e cel mai urat dupa mine...

| oDirectioner a răspuns (pentru Shìzuko):

Stii unde este iesirea? Iesi, ACUM! Inainte ca, Kevin sa iti scoata ochii!

| oDirectioner a răspuns (pentru Shìzuko):

O fana adevarata ii iubeste pe toti la fel, dar toate avem un mic preferat, asa ca Zayn ♥ Dar toti ocupa acelasi loc in inima mea happy

| andaya08 a răspuns:

Harry :* si Zayn :* si Niall :* si Louis :* si Liam :* laughing.
Cel mai mult imi place de Harry love struck!

| Rafaela1 a răspuns:

Zayn :X

| bella16 a răspuns:

TOTI, dar cel imi tare Zayn!

| madutzu47 a răspuns:

Harry Styles si Louis Tomlinson

| ImiUrascPantofiiCeiNoi a răspuns:

Toti sunt perfecti. Numai ca trebuie sa ne placa unul cu 0, 000000001% mai mult decat de ceilalti 4! In cazul meu Hazz!

| DeDeOneDirection a răspuns:

Harry:**

| biancaluv1d a răspuns:

Pai eu gandesc altfel, ii plac pe toti, dar cel cu care m-as casatori e harry...nu neaparat ca arata dragut... dar are o personalitate ca a mea.

| Rotaru_Bianca_1970 a răspuns:

Harry

| Andreeyutza94 a răspuns:

Zayn Malik:*

| Marie_Anne_1994_R0Bt a răspuns:

Ce va place atat de mult de Zayn Malik? E dragut, intr-adevar, dar acum nu imi mai place prea taree. Fumeaza!
In finee..Imi plac totii♥♥ Cel mai mult Harry si Niall!