| GDMalyBigBang a întrebat:

Cui ii plac cantaretii coreeni si dramele coreene? Ce cantareti si ce drame va plac? Dau funda celor mai bune trupe si drame >:

6 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

SHINee
Big Bang
2ne1
GD
TOP
Taeyang
Key
Jonghyun
...nu m-am uitat pana acum la vreo drama.

| analoveskorea a răspuns:

Ca si cantareti imi plac:Kim Hyun Joong:X,G-Dragon,BoA, GN.a
trupe:SS501, Big Bang,SNSD,CNBlue,Suju,SHINee,DBSK, Ft Island, 4 Minute, 2PM, After School, MBLAQ si lista ar mai putea continua
drame:toate cele difuzate pana acum la tvr1 si anumebig grinae Janggeum,Yi San,Damo,QSD,Jumong,Dong Yi si pe langa astea Playful Kiss:X, Lovers, Boys over flowers:X:X

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

TC (aka. The Connect) feat. Kanye West - E.T

http://bit.ly/eq4yJx

| GFantastikBaby a răspuns:

Buna, mie! Ca si cantareti imi plac: Kim Bum, Kim Hyun Joong, Kim Bum Soo, SS501(trupa), T-max, ShinEE, Kim Yu Kyung, TVXQ, A&T. Iar dintre drame : Jumong, Boys Over Flowers, Playfull Kiss, Bad Guy, Emperor of the sea, Kim Soo Ro, Dae JangGeum, Yi San, Queen Seon Duk. Sper ca te-am ajutat! happy

| Andreea114820 a răspuns:

Mie imi plac...toate dramele si cantaret Kim Hyun Joong

| Mrrrrrr25 a răspuns:

Si eu stiu ceva despre dramele coreene. Sunt super fainehappy Cele pe care le-am vazut sunt astea: New Tales Of Gisaeng, 49 Days, Boys over Flowers, Loving You A Thousand Times, Secret Garden si City Hunter.