| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii plac manelele? Sincer eu le urasc!

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Si daca mie-mi plac, ce-ai sa-mi faci, ai sa ma omori? Ce ma intereseaza pe mine ca le urasti tu sau ce te intereseaza pe tine daca le ascult eu, in conditia in care nu te deranjez cu nimic?

17 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

„Muzică" jegoasă făcută de animale pentru retardaţi mintal.

| Cretaker a răspuns:

Mie imi place chiar acum asc Romeo fantastik - topo topo penelopo

va rekomand melodia e tzoopel.

| Derye a răspuns:

@gabytzu, nu generaliza. Desigur exista si astfel de oameni, dar nu toti. Eu nu consider manelele ca fiind un gen de muzica. Care manelisti stiti voi ca e difuzat la radio/tv in alta tari? :-s
Mai era 1 care zicea ca Adi Minune e mai bogat decat Metallica.

De aici, concluzia mea pur obiectiva este: manelele te tampesc.
Eu nu ascult manele, nu am ascultat in viata mea manele, si nu am in pc NICI MACAR 1 SINGURA MANEA, sau ceva care se apropie de acest gen.
happy

| AleandraIleana98 a răspuns:

Manele ii plac lui mami dar eu una le urasc si ma cert tpt timpul cu mami pe tema asta

| Live.Laugh.Love a răspuns:

La nebunie rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor bineinteles ca nu! adica cine ascult manele?! nu am nimic cu ce care asculta, dar sa nu faca ce fac alti manelisti :-& dau manelele la maxim ca sa auda toata strada ce muzicaa asculta ai :-&. Ia sa vedem cati sar si asculta manelewinking happy

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu-mi plac, dar nici n-am nimic cu cei ce le asculta, atat timp cat nu o fac la maxim sau in public. Singura care imi "place" e una care mi-a fost dedicata la majorat si a ramas o amintire frumoasa pentru mine, in ciuda faptului ca e manea laughing De asemenea, la o petrecere nu mi se pare asa de rau sa mai fie si genul asta de muzica, doar sa nu fie predominant.winking

| Abcfunny a răspuns:

Sunt de acord cu tine :d

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui.Eu,acasă nu ascult manele şi nu sunt o fană a manelelor dar, la o petrecere sunt binevenite zic eu.

| madytza_7574 a răspuns:

Mie imi plac:X alea de jalerolling on the floor

bleach:-& nu imi plachee hee n-am nimic cu cei care le asculta, da ...sa le asculte si ei la casti chestii d-astea ...ca se mai intampla sa merg pe strada si sa treaca unu/una cu manelele la maxim la tel, imi vine sa le dau cu telu in cap, fiecare asculta genul de muzica care ii placethinking

| GabiArian22 a răspuns:

Haideti sa va zic ceva dati voi comuri aici ca nu va plac manelele si chestii din astea. dar macar o manea sunt sigur ca fiecare aveti in Pc si sa va zic ceva cred ca toti ati ascultat manele asa ca nu mai faceti pe destepti ca urati manelele si alte chestii de fapt sunt oameni care asculta si recunosc si oameni care asculta si nu recunoscwinking

| Mikayla a răspuns:

Nu as asculta manele nici daca m-ai plati. Bleah! No way! Le urasc. Dar acum n-ai ce sa faci fiecare cu gusturile lor. thinking

| amage a răspuns:

@Flav... n-am nimic cu cei care asculta manele. vroiam sa stiu parerea altora. Daca tu esti ingamfat n-am ce sa-ti fac. Peace!

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Doamne fereste!
manele?laughing
numai oamenii loviti la cap asculta asa ceva
in plus, manelele nu pot fi incadrate in categoria muzica
succes la statisticibatting eyelashes
pa-pa:*

| Expert Zabuza a răspuns:

LOGIC CA LE URASC...manele=cele mai aiurea melodii

| Tibyarad a răspuns:

Depinde si de inprejurari de exemplu daca ma doare capul nu ma pun sa ascult rock mai bine bag o manea cu o viata mealaughing daca sunt hapy e logic ca nu ascult manele ca ascult un house, depinde de starea in care te afli acum esti nervoasa pe vecini care baga manele dar intr-un club merge sa asculti manele cu prieteni. e discutabil.omul e schimbat-or si u esti schimbat-oare, cu cat zici ca le urasti mai mult cu atat o sa iti placa o sa vezi u!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit cateva raspunsuri pe aici si unii dau dovada de ipocrizie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urasc manenelele