| BLURREDLINES a întrebat:

Va plac manelele rolling on the floor? Eu le urasc. Am si o insigna cu Anti-Manele rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

De unde ai insigna? Vreau si eu!
Sunt cu tine! Le urasc! Sa eliminam manelele!laughing Adica serios chiar sunt stupide... uneori merg cu autobuzul iar soferu' pune numai manele si is stupide rau toata melodia numai acelasi vers spune: am masina, am masina, am masina si din nou am masina si apoi mai zice vreo 2 versuri si gata melodia.Parca mi-ar pasa mie ca el are masina rolling on the floor. Deci le urasc nu le suport cand se screm asa doamne alea nu-s melodii parca is pe w. c. in melodiile alea se screm atata si ei le numesc "melodii de jale".
CONCLUZIE:
MANELE LE SUNT MAI STUPIDE DECAT ORICE SI LE URASC. Funda?

17 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Fathăă, cum poți să spui că nu-ți plac manelele fathăă ce vrei să vin cu toată șatra după tine fathăă?

Răspuns utilizator avertizat
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Nu îmi plac manelele. Ascult pop, dance, rock, metal, chiar şi populară.
мełıšša,
Muflă a zis în spirit de glumă!

pa, pa.

| Flav a răspuns:

Si vrei o coronita pe tema asta, ca ai insigna? Ha, ha, ha, ce-am mai ras! Iti arat o gramada de manelisti care te intrec pe orice domeniu, dar tu ramai sa razi. Omu' pana nu e si fudul...ma opresc.

| SalutTpu a răspuns:

De unde ai insigna? happy laughing

| saymoon a răspuns:

Mi a placut raspunsul lui @Mufla, forte comic rolling on the floor.
Sa revin, sincer nu mi plac manelele. Nu ascultasa ceva. Dar sa fim seriosi peste tot doar asta se aude:nunti, botezuri, etc.
Si acum sincer, nu prea poti pune la o nunta, o melodie house, pe care sa danseze invitatii.
Dar, in fine, mie tot nu mi plac.

| Ochiialbastrii a răspuns:

Vreau si eu insigna laughing peace sign love struck

App nu`mi plac manelele laughing

| metehne a răspuns:

Hey Vreau si eu insigna:X:X:X

app sunt antimanele
Numai cand aud cuvantul manele :-&:-&
Dar sa le ascult:-&:-JNu vorbesc in acele-hmmmm nici nu stiu cum sa le spun pentru ca melodii in nici un caz nu sunt! Ei "canta"decat despre bani si "gagici"laughing

| BLURREDLINES explică:

@Mufla ...please... daca nu iti plac manele de ce te mai bagi la intrebarea asta? lol ce oameni straight face

| BLURREDLINES explică:

@SalutTPU pai am cumparat`o big grin. @NOTExist la fel big grin

| Ramo024 a răspuns:

Nu-mi plac manelele.

| AndreeaaaaX a răspuns:

Idem NOTExist

| мełıššα a răspuns:

Sa te duci naibihappy
Tie ura ca tot manelele raman pe primul loc`
Nu exista distractie fara o maneawinking

Sa curga cu stupiduri.

Hai muflaaa:X pe sistem rolling on the floor)

| timeea7 a răspuns:

Mie imi placbatting eyelashes...nu toate, dar unele sunt frumoase...

sariti cu stupidsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustraight facenu suport manelele de nici un fel >:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=jCdZeZyvmEs
Ce parere ai? Ia titudine si hai sa facem ceva!

| r0by2oo9 a răspuns:

Le urasclaughing o colega are o insigna cu "i hate manele" laughing