| Gabrielle a întrebat:

Cui ii place Andra? Eu o adorlove struckAdica are o vocea extraordinar de frumoasalove struckEste considerata cea mai buna voce din Romania si pe bune dreptate.Cui ii place si ce melodii va plac cel mai mult?
P. S:Celor care nu le place sa nu comenteze sau mai stiu eu ce la adresa ei:p

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cand spui numele Andra te gandesti la o voce senzationala. Este o fata cu un caracter de nota 10.Nu s-a dezbracat si nici nu a ajuns acolo unde este acum prin scandaluri. Ea s-a remarcat prin vocea ei.asa cum ar trebui sa faca orice "cantareata/cantaret" din ziua de azi dar rar mai vezi asa ceva.Toate melodiile ei imi plac.Sunt unele mai frumoase decat altelelove struck de ex: Dragostea ramane, Femeia, Colt de suflet, Un lucru sa-mi dai si multe altelelove struck

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi place mult. E draguta, are melodii frumoase si din ce vad eu are si un suflet bun.

| DoOdO a răspuns:

Nu neaparat ca imi place imi mod specialdar o admir pentru vocea ei, pentru curajul ei, pentru ambitia ei...si dupa mine toate melodiile cantate de ea sunt originale ...asa ca dupa mine Andra este cea mai buna cantareata din Romania:X

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Andra are un caracter si o voce deosebita.

| morenaRox a răspuns:

Mie imi plac melodiile Andrei :X
thinking de exemplu Colt de suflet, Dragostea ramane, Iubeste-ma astazi iubeste-ma maine, De-ai fi un inger...etc. :p

| VladyCristian a răspuns:

Nici nu mai are sens sa precizez. Andra e o fata e o interpreta draguta cu o voce extraordinara. Melodia "colt de suflet" mi se pare cea mai reusita melodie din ultimul timp. Am ascultat-o enorm. Andra si Adi Cristescu fac cel mai frumos cuplu din muzica romaneasca. Adi Cristescu are si el o voce uimitoare, calda happy. Pentru cei care nu au ascultat piesa inca, v-o recomand happy ( Andra ft Adi Cristescu - Colt de suflet ) :X

| VladyCristian a răspuns:

Scuze pentru greseala de mai sus. ma grabeam si nu am scris corect. ( andra e o interpreta*** )

| Ecaterina a răspuns:

Are o voce splendida si niste cintece de suflethappy

| cretzufinish a răspuns:

Toate melodiile imi plac, are o voce extraordinara si canta orice gen daca o pui. Imi place tare mult melodia Abelia...nu ma mai satur sa o ascult. big grin

| Minty a răspuns:

Imi place Andra foarte mult este o diva in adearatul sens al cuvantului deci din toate punctele de vedere
Melodiile ei care imi plac mult sunt:
-femeia
-colt de suflet
-dragostea ramane
s. a. m. d.

pupkiss

| betty17 a răspuns:

Toate melodiile ei sunt superbe:X

succes

| jane_5414 a răspuns:

Imi place extrem de mult! E o persoana extraordinara! Are o voce superba iar melodiile ei sunt minunate!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Dar. Ce sa nu adori la ea?big grin e asa de sweet], iar melodii sincer nu cred ca e una care sa nu imi placa:X

| DeniiMeow a răspuns:

Si eu o adorrrrrr:X:X...pai.nu cred ca e vreo melodie de'a ei care sa nu'mi placa:X dar imi place f mult Colt de Suflet, Iubeste-ma astazi iubeste-ma maine.Femeia.toateeeeeeee!

| madycoco a răspuns:

Are o voce superba Andra ...si nu e fitoasa big grin

| madalinutza a răspuns:

Hello:X
si mie imi place ft mult andra
are o voce foarte buna:X si cred ca cuvintele ei vin din inima
Cred ca meld Femeia si colt de suflet sunt cele mai renumite
si ft multi le asculta
sper sa aiba succes in continuare.
Pt ca are o voce ft bunalove struck

| sweetale12 a răspuns:

Andra canta superb happy Are o voce foarte frumoasa... Pai melodia care imi place acum este Colt de suflet..., dar mai imi plac si alte melodi, binentelesbig grin

| cosima11 a răspuns:

Sincer.si mie imi place farte mult. andra poate canta extraordinar si daca ai trezit`o acum din somn si o pui sa-ti cante. imi plac toate melodiile ei, dar mai ales cea noua. "colt de suflet". :X

| Luori a răspuns:

Mie imi place Andra de cand eram micahee hee

Felul ei de a fi, vocea, caracterul si firea :d

Stie mereu ca poate mai mult si o dovedeste.

colt de suflet love struck, iubeste`ma astazi iubeste`ma maine, ramai cu mine. majoritatea imi plac foarte mult

:**

Răspuns utilizator avertizat
| crystynutza a răspuns:

Mie imi place melodia andra femeia:X.canta foarte frumos. dar si ea e foarte frumoasa:X:X:X::Xlove struck