| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place noua melodie de la Miss Mary? i hate ja?

5 răspunsuri:
| Summerismine a răspuns:

Nu inteleg ce sistem de valori au unii, sunt pur si simplu facuti sa se lege de orice. Dar oare cand se uita in oglinda vad vreo vedeta? Vad un artist de talie mondiala? Nu cred. Fata asta nu face umbra pamantului degeaba

| SwordsofArmageddon a răspuns:

Cine mai e şi Miss Mary?
(Nu te obosi să-mi răspunzi, nu mă interesează la propriu cine e asta).

| SwordsofArmageddon a răspuns (pentru AleexNC):

Ţi-am spus, nu era necesar, oricum nu am ascultat decât primele 10 secunde cu urechile înfundate cu ceară.Nu e genul meu şi are o pronunţie jalnică în engleză.

| AleexNC a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

In fine cum zici