Abh
| Abh a întrebat:

Cui ii place sa asculte muzica clasica?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie dar nu as putea asculta doar asa ceva. Am nevoie de multa diversitate.

| Razvan a răspuns:

Cam tot ce are legatura cu muzica intrumentala, clasica, slow-pop e genul meuhee hee

Abh
| Abh explică:

Ma bucur mult ca exista printre noi si persoane carora le place sa asculte muzica clasica.

| mermadia a răspuns:

Mie imi place sa ascult. e cea mai frumoasa muzica si nu trebuie sa uitam ca de la ea a inceput muzica pe care o ascultam azi! nu-i asa?winking

| Kassandra1408 a răspuns:

Il ador pe ANdre Riot) nu cred ca l+am scris bine ca nu prea le am cu franceya= dar concertele lui sunt superbe!

| ilovemusic a răspuns:

Mie nutongue

| schlau a răspuns:

Mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie da, ascult in fiecare seara, aproape. Si ziua, cand am de lucru chestii care cer multa concentrare si nu pot asculta altceva (rock de obicei). Prefer Berlioz, Rahmaninov sau chitara clasica.

| Barbuin a răspuns:

Mie! Aproape tot din Bach.