| Anonim1045 a întrebat:

Cui ii place Telephone-Beyonce si Lady Gaga?

17 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Mie e super!winking

| Roxy a răspuns:

Si mie imi place:X
Inainte sa se lanseze videoclipul m-am uitat la filmul Kill Bill 1 si am ramas surprinsa ca apare acea masina si in videoclipul lui Lady Gaga...
Imi plac mai multe melodii:just dance, love game, beutiful dirty, rich(asta nu prea am vazut-o la televizor), bad romance, videophone, alejandro...sunt melodii frumoasehappy

| darrio2007 a răspuns:

Este bun.

| Good Cat a răspuns:

Mie

| Kate21 a răspuns:

Mie

| orlando_7324 a răspuns:

Mie!

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Mie love struck
Asa in suna telefonulwinking

| Tourniquet a răspuns:

Tocmai acum o ascultam. E draguta. Imi place. love struck

| insomnia a răspuns:

Mie nu xd

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Mie imi place, dar tie?

| Andromedda a răspuns:

E draguta... dar mie imi place mai mult varianta asta...mai acustica:D
http://www.youtube.com/watch?v=uyiYgqXas5E

| TheMihutz a răspuns:

Videoclipul e cam cretin, dar muzica nu!

| valeriaJB a răspuns:

Imi place am auit de vreo citeva ori! imi place doar sa ascult niste cintece de a l. g. da asa nu prea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie... tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie.
imi place mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mieeee...love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdeah, imi place, imi plac mai multe melodii de lady gaga cum ar fi : just dance, bad romance, love game, si mai multe, voua va plac?