| RoooneyThePuf a întrebat:

Cuie ii place melodia cea noua a lui Justin bieber http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w Mie una da, si vocea:X:D

12 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Oh, deci daaa. Nu pot sa il sufar pe pustiu' asta (JB) dar melodia asta e cam geniala. b-) Si Jaden e asa de dulcic :X

| CM7YRE a răspuns:

Mie imi place, mai ales ca e soundtrack pentru filmul The Karate Kid

| Iubesc Limonada a răspuns:

Ador melodie, nu imi place jb dar melodia asta e chiar tarehappy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

E absolut uimitoare!
o ador love struck Never say never

| TDGMeebu a răspuns:

O ador :X
Nu`mi pasa ce cred altii despre Justin Bieber.
Se va obisnui lumea cu el.
Daca nu va place, nu va place si cu asta basta. Nu mai comentati atata.
De parca voi n`ati fi fanii cuiva.
Tuturor le plac anumite vedete.
Justin Bieber este o vedeta foarte..."fresh".
Va veti obisnui cu el in curandhee hee
Doar ca nu va mai exprimati atata parerile voastre. Pe noi nu ne intereseaza deloc ce spunetihee hee

Cum am spus.
Ador melodia, la fel si pe Justinhee hee
Absolut toate melodiile lui au versuri pozitive.
Este la fel ca Michael Jackson. Nu pot sa spun ca il va intrece vreodata si va fi la fel de popular ca el, dar versurile lui aduc un fel de omagiu pentru Rege. (R. I. P.)

| Grimalkin a răspuns:

E draguta.
e simpatic Jaden ^^

| คиค a răspuns:

Il ador!
Vocea lui, timbrul vocal, parul, felului de a fi...
Super melodia, dar preferata mea ramane in continuare "One time''

| Saraaaa a răspuns:

O ador si pe el la fel si pe tine daca imi dai funditabig grin:X

| NewClassic a răspuns:

E super! abia astept sa vad filmul.
P.S.ai gusturi bune la muzica!

| Rebe97 a răspuns:

El e sweet si melodya ydem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu melodia jade face parte din the karate kid... el e cel mai tare ma refer justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EUwhistlingI wish dreams were like wishes and wishes came true, cause in my dreams i'm always with you! blushing" I love you soo much!sad

JUSTIN:-Dreams come true just never say never and keep belive! Thanks i love u 2
asta mi-a raspuns mie pe un site de-al luilove struck