| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Va place cum canta Justin Bieber? Ce parere aveti de http://www.youtube.com/watch?v=i1zuN17t51A si de http://www.youtube.com/watch?v=_rjRQiEnuHo dar de http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w&feature=avmsc 2? Poate ca vi se pare prosteasca intrebarea dar na... deci ce credet?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Da imi place cum canta, melodiile mele preferate de la el sunt Never let u go, Never say never si Baby. a da si melodia care o canta cu Sean Kingston -Ennie Mannie

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Are o voce buna, pacat ca are fite si se crede mare vedeta.

| DeXxa a răspuns:

Oribil, hidos, groaznic, imbecil, cretin, stupid, jalnic, patetic, ipocrit, sa continui?

Acum o sa-mi iau numai "stupiduri" de la toate "fanele" laughing

| DeXxa a răspuns:

@carina : tu ne-ai intrebat ce parere avem, iar eu am spus-o pe-a mea, puteai sa specifici ca vrei doar parerea "fanelor" daca nu vroiai raspunsuri negative, ai priceput?laughing

| Miяu a răspuns:

Sunt si fanii innebuniti... Dar eu nu ma numar printre aceia!

Nu stiu cat de "Adevarata" este vocea lui...

Aaaa, si imi spun doar parerea mea!

Sariti cu Stupidu' tongue Putin imi pasa.

@Icsa'... Chiar ai dreptate!

| BiscuiteCuCiocolataa explică:

Isca puteai doar sa spui ca nu iti place sau nici sa nu raspunzi la intrebare ai priceput?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Justin Bieber, si cantecele astea sunt frumy dar cel mai mult imi place Never Say Never :d