| patry166 a întrebat:

Cuii ii place melodie asta. Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego (Assim você me mata)! ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| alexandra033 a răspuns:

E foarte reusita! o ascult de 10 ori si nu ma satur sa o ascult! Fara sa vreau imi vne cheful de dansat! :-|

2 răspunsuri:
| AlysukaAlysuka a răspuns:

Daca esti melancolic si asculti melodia asta nu are cum sa nu-ti ridice moralu, trebuie sa fii prea suparat si plangacios sa nu aiba niciun efect...laughing

| Maddalyna a răspuns:

Am auzit melodia la TV e destul de buna...parerea mea...am invatat si dansu(nu e deloc greu) happy