| sufletsel a întrebat:

Buna TPU in ultima perioada am vazut ca se asculta peste tot melodia lui Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego, ce parere aveti despre aceasta melodie? va place nu va place?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu-mi place deloc. Sincer, cui îi pasă că e populară și ascultată peste tot?
Câteodată, ascult melodii cu adevărat frumoase și nici 1% la fel de cunoscute ca jegul ăsta, și mă întreb: Oare în lume e chiar atâta prostie?

| LastChance a răspuns:

Dacă şi eu am auzit de melodia asta, e clar că e arhicunoscută. Nu am ascultat-o niciodată în întregime, dar pot să spun că o aud peste tot de ea. Nici măcar când mă duc la magaizin să-mi iau ţigări nu pot să scap de ea. Mie-mi sună a manea şi sunt sigură că cineva cu toate ţiglele pe casă nu ar putea să asculte aşa ceva.
Baftă!

| Musique a răspuns:

E buna,doar pentru ca e atat de 'populara' difuzata, si ascultata, imi starneste un dezgust.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

O ştiu pe de rost...am învăţat'o de la dobitocul care stă şi o cântă în spatele căminului în fiecare noapte rolling eyes

| Woodenpints91 a răspuns:

Am mai spus-o şi o repet. Este doar un jeg comercial,făcută să se zbată afonii pe ea.
Oricum,în scurt timp lumea va uita de ea, şi vor trece la următorul "Hit", deci de aici se înţelege şi calitatea unor astfel de melodii.

| Loly a răspuns:

Mie nu imi place.Si versurile alea nu au nici un inteles. Exact cum a spus si BenBurnleyTheo, ascult melodii care nu sunt cunoscute si sunt superbe nu prostia asta de melodie.Melodiile vechi sunt extraordinar de frumoase si prefer sa le ascult pe alea decat asta.Si la cum canta el.sa fim seriosi, asa pot canta si eu. oh go on

| Mary24 a răspuns:

E ORIBILA! o aud peste tot mai ales colegele mele care ma enerveaza cu melodia aceea, nu stiu cum puteti asculta asa cevastraight face

| sufletsel explică (pentru Mary24):

"nu stiu cum puteti asculta" sa inteleg ca aici ma incluzi se pe mine desii nu am spus eu ca o ascult am intrebat doar ce parere aveti despre ea

| Mary24 a răspuns (pentru sufletsel):

Sorry,ii includeam pe cei care o ascultahappy, nu pe tine

| Maryna27 a răspuns:

Mie imi place, ii super.Numa ca acum deja toti o canta printre care si inna care o canta super naspa.