| troy a întrebat:

Cum adaugi poze pe SunPhoto? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| troy explică:

Da dar mie imi arata Adaugare poze.

| Ali55 a răspuns:

Deci sus in stinga o sa gasesti unde scrie ALBUM, dai clik pe el o sa-ti apara sa scrii numele albumului, deci scrii numele albumului, si mai jos scrie: Creare Album dai clik, dupa asta la mijloc o sa scrie: clik pentru a adauga poze dai clic, si o sa scrie in partea stinga sus adauga poze, dai clik iti alegi pozele si astepti un pic sa se incarce si apoi dai Ok. si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troy esti o papadie ordinarawinking

| Mimishor_5910 a răspuns:

Cum a spus lilika,asa trebuie sa faci,iti scrii numele, si iti arata ca trebuie sa adaugi poze pe acest album.Dai click pe adauga poze, si iar mai dai click adauga poze si trebuie sa alegi o poza care tio doresti sa o bagi in album.Si tot asa...sa faci...