| LoOvE a întrebat:

Cum as putea ca o melodie sa nu mai aiba drepturi de autor? Vreau sa postez un video cu melodia pe youtube si nu imi accepta melodis.Cum sa fac sa mearga? URGENTTTT va rog, help me!

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Salut,
nu ai cum să anulezi drepturile de autor, doar dacă primeşti acordul deţinătorului pentru folosirea/difuzarea materialului respectiv.
În cazul tău, cel mai simplu e să cauţi o coloană sonoră fără drept de autor sau special creată pentru refolosire.

Succes!