| Alexander_2558 a întrebat:

Cum ascult muzica de pe yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum poti asculta muzica pe Y! M? Deschizi Yahoo messenger si sub lista contactelor gasesti Plugins sau Add Plugins. De acolo selectezi Yahoo Music Launchcast. O data instalat poti alege unul din link’urile de radio si sa asculti muzica transmisa in acel moment. Si ca sa vada si prietenii tai ce muzica asculti te duci
In meniul de la Yahoo Messenger, click pe Messenger -> Preferences -> Yahoo Music selectezi obtiunea – "change my status when i’m listening to Yahoo! Music to show": artist name – song title / Artist name – Song title – My song rating / Do not change my status ( in cazul in care nu vrei ca ceilalti sa mai vada ce asculti).