| madalynaaa a întrebat:

Cum descarc aceste ringtonuri? http://mostenirea.protv.ro/ringtonuri apas pe descarca si imi difuzeaza ringtonul dar nu pot sa il descarc...indrumati-ma va rog... fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe descarca si dupa cand iti apare chenarul dai click dreapta si dupa savehappy

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Pai tu cred ca ai instalat in browser un player care ruleaza mp3 expemlu Quik Time dai clik dreapta si vezi ceva unde trebuie sa scrie download sau save as. ceva de genul daca nu merge intra cu alt Browser gen.( mozilla, opera, Chrome, Etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie fiindca intram in google chrome.acum am intrat pe modzilla firefox si dau acolo la descarcare si apoi dau savehappy sper ca am putut sa te ajut

| razvan1305 a răspuns:

Dai click dreapta pe descarca si o sa ai Save In... dai acolo si alegi unde vrei sa il descarce. trebuie sa ai Win32 pentru a putea descarca ceva de genu asta da de obicei winu e instalat odata cu windowsu deci ar trebui sal ai happy succeswinking