| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Exista vreo pagina web in ca iti poti face tu ringtonul...sau scurta melodia.Sunt o gramada de ringtonuri aiurea.si nu gasesc ce-mi trebuie.Sau exista vreun program sa-ti faci asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Exista program Mp3 RingTone Gold bagi melodia si selectezi din melodie cat vrei pentru ringtone!

2 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Poţi să prelucrezi melodii şi să le mixezi cu Ashampoo Music Studio 3.

| Ralucutsa a răspuns:

Www.zedge.com
Incarci melodia pe site-ul lor (trebuie sa iti faci cont) si alegi partea pe care o vrei ca ringtone
Succes!