| ILoveTokioHotel a întrebat:

Cum e pentru. voi Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
| AlienTonight a răspuns:

Tokio Hotel? Este cea mai tare trupa! Pentru mine este mai mult decat o trupa, este o familie!

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Bullshit band.

| itscloudyoutside a răspuns:

O trupa care mi-e total indiferenta.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Groaznic.Şi zic asta numai pentru că după părerea mea cântă groaznic.Eu chiar nu am nimic cu oamenii ăia, aşa cum nu am nici cu Bieber, Cyrus etc.
Cel mai tare mă enervează fanii disperaţi, adolescenţii ăia alteraţi care sar cu gura pe tine când le zici că nu suporţi muzica lor, chiar dacă nu ai spus nimic direct la adresa lor.
În fine, las`o baltă, oricum degeaba zic.
Sayonara!

| NewDivide a răspuns:

Mie imi plac happy
Sunt o fana, dar nu una disperata rolling on the floor

| cryna a răspuns:

Doar o formatie ca oricare alta tongue

| ILoveTokioHotel explică (pentru cryna):

O formatie ca oricare alta?
Cred ca glumesti!

| maryana5 a răspuns:

Am citit un articol recent de ziua lor, in rest, nu stiu prea multe.

http://eyesonstars.com/......years-old/

| B0GDI a răspuns:

De ****...

| Andreea2209 a răspuns:

Imi place foarte mult formatia asta:X:X:X, nu doar muzica lor care e super ci si de ei, sunt dragutzy, amuzanti...
App, nu sunt una din fanele alea disperate