| ♥Anto* a întrebat:

Cum fac pentru o melodie de tip Bsplayer sa o transform in una de "type of file: Winamp"?

5 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Dai click dreapta pe ea.properties/opens with selectezi winamp/ok/aply si gata

| ♥Anto* explică:

Da exact am incercat ceea ce spuneti voi. problema e atunci cand imi bag o melodie in telefon si vreau sa o pun ca ringtone - nu merge. straight face

| cocosnucifera a răspuns:

Click dreapta pe ea, apoi properties si dai change.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe o piesa > Dai proprietati > Change > si dai winamp happy

| RMS a răspuns:

Click dreapta pe fisier -> open with -> choose type -> selectezi din lista winamp si bifezi optiunea "always use the selected program" big grin