| madalicious a întrebat:

De ce atunci cand downloadez ceva de pe youtube imi apare sub forma de fila? Si de ce atunci cand il transform in video nu merge nici in winamp, nici in bsplayer, si nici in windows media player? Merge numai in vlc media player, iar asta ma infurie teribil. straight face Sfaturi ca sa nu mai iasa fila la downloadare ci video? thinking Va rog! Dau si fundita...

Răspuns Câştigător
| Incubus a răspuns:

Nu poti sa downloadezi direct in video daca folosesti firefox folosestete de el ca sa obti format mp4 direct (deschise de toate playerele)

1 răspuns:
| 334499 a răspuns:

Pentru ca tu descarci in fomat flv, iar singurul program instalat la tine in pc care poate reda un astfel de fisier este doar vlc playerwinking
Transforma-l in avi si o sa-ti mearga si-n winamp si-n bsplayerwinking