| Stefan_Calinescu_1998 a întrebat:

Va rog raspunde-ti repede! Am un video (bsplayer file) si vreau sa il transform in.avi ce program trebuie sa folosesc... Va rog explicati-mi ca nu inteleg nimic

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si ce extensie are?

| dannyel86 a răspuns:

BsPlayer e programul care recunoaste fisierul si il poate rula, ca sa-l poti viziona. Fisierul video poate avea extensia.avi,, wmv,. mpeg,.mp4,.flv,.ogm, si altele. Conversia fisierelor video in.avi se poate realiza si online, pe site-urile care pun la dispozitie aceste aplicatii. Se va detecta automat extensia fisierului tau, trebuind doar sa alegi formatul video dorit ca rezultat al procesarii.

Exemplu:
http://www.online-convert.com/