| AnaGeorgiana292 a întrebat:

Cum fac sa continue muzica sa meargă in timp ce folosesc alte aplicatii? (Am Samsung Galaxy Grand Neo)

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Daca te referi la aplicatia pentru youtube, n ai cum, pentru ca youtube spune clar in termeni si conditi "fk u and ur wishes, i m youtube and i don t give a ***"

| Jimtheghost a răspuns:

Well, daca ai muzica descarcata pe telefon nu ar trebui sa fie vreo problema in redarea ei chiar daca folosesti si alte aplicatii, insa daca te referi la youtube, nu exista nicio solutie pentru a reda muzica si a utiliza alte aplicatii in acelasi timp. happy