| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor ♥♥fundita :* am nevoie de putin ajutor! Ce parere aveti de Samsung Galaxy Grand Neo de la Carrefour Feleicia-Media Galaxy e bun... procesorul? Memoria ...nu se blocheaza? Sa mearga greu in timp daca ii instalez 4-5 aplicatii happy happy MULTUMESCwinkingwinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Pare a fi bun. Dar sincer bateria nu imi place. Daca vrei mai multe informatii poti cauta pe goolgle: Samsung galaxy Grand neo gsmarena. Gsmarena e un site bun care iti ofera toate informatiile de pe telefon si il mai poti si compara cu altul/altele. Succes sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar Samsung Galaxy Grand Neo plus I9060i ce parere aveti e mai bun? ♥♥♥

| CatalinAlex a răspuns:

În general telefonul se comportă ok, dar rama tinde să se uzeze rapid, și are doar 1gb ram, ceea ce îl face să mai dea rateuri, încă o problemă este bateria care este mult prea mic pentru un telefon cu un display de 5 inch, dar raportat la preț este un dispozitiv ok

| Alexandru_Grigoras_1992 a răspuns:

Mai bine iti iei un grand neo plus are camera frontala de 2 mp si crede-ma ca conteaza si diferenta la pret nu este foarte mare sau incearca sa iti gasesti un Samsung s4 mini(sh) pretul e undeva la 850 lei