| bogdan1103 a întrebat:

Cum fac sa nu iau teapa cu bilete Beach Please 2024 de pe OLX?

De cateva luni îmi doresc să merg la Beach Please anul viitor, am si votat ce artisti sa cante dar văd acum pe site-ul lor ca biletele sunt epuizate. Nu am primit nici avertizare pe telefon sau ceva ca sa le cumpar la timp

Se pare ca sansa mea e sa cumpar bilete de pe OLX. Problema e ca nu vreau sa ma trezesc acolo la Costinești cand imi scanează biletele ca nu sunt valide. Ar fi un eșec total. Dacă vă pricepeti mai bine va rog lăsați un comentariu si dau funda. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu mai bine ești geana pe site-ul lor și cumperi pentru 2025?
Pe OLX nu poți avea deloc încredere,mai ales când vine vorba de așa ceva și decât să îți iei teapa, mai bine stai liniștit și fără bani aruncați în vânt.
App, cu cât e mai tentant, cu atât e mai riscant și nu în sensul bun, însă daca îți permiți să arunci bani in vânt, poți să îți iei!
Bafta!

| bogdan1103 explică (pentru Hyperion7):

Si asta e o solutie dar parcă nu as astepta 2 ANI?

| Hyperion7 a răspuns (pentru bogdan1103):

Pai ai de ales, fie riști și ai șanse 80% sa ramai și fără beach please, fie mai aștepți un pic și după ai unda verde!
Eu ți-am oferit o perspectivă, tu faci cum știi!