| doareu237 a întrebat:

Buna, as vrea sa cumpar un bilet la Beach Please de pe olx, nu-mi permit sa cumpar unul de pe siteul oficial pentru ca un bilet e aproape 500 de lei iar pe olx am gasit si cu 200-300 de lei biletul pentru ca au fost cumparate in early bird. Multi mi-ati spune sa astept la anul sa cumpar doar ca nu vreau sa pierd sansa de a merge anul acesta si poate vor fi anumiti artisti care nu vor fi la anul.
Ce ar trebui sa urmaresc sa nu-mi iau teapa sau sa fie valabil biletul?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Alea de pe olx sunt teapa, ca nu pot avea aceia de pe olx tichete mai ieftine decat se vand la agentia de bilete.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e țeapă din prima pentru că

"Toate biletele Beach, Please! 2024 sunt nominale și netransmisibile. Conform politicii festivalului, menționată la momentul achiziției pe site și agreată de cumpărător, garantăm accesul la eveniment doar persoanelor a căror date personale coincid cu cele de pe biletul prezentat."

| Catalinnnnnn232 a răspuns (pentru suntserios):

Biletele se pot trimite sub formă de cadou dacă pe ele nu scrie numele deținătorului?

| suntserios a răspuns (pentru Catalinnnnnn232):

Nu stiu despre biletele fara nume pe ele.
Stiu doar ce scrie pe site

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai mă Violetto... Agenție de bilete? Ce dracu.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru suntserios):

E blocata in timp si spatiu. Majoritatea ideilor ei, nu se pupa deloc cu anul curent.

| AlexSM86 a răspuns:

Poate ai putea sa ii contactezi direct pe cei de pe site-ul care le vinde si sa le explici ca o cunostinta care a cumparat un bilet si nu mai poate sa mearga si ti-l poate vinde tie. Ii intrebi despre cum ai putea sa validezi cu ei autenticitatea biletului.

| Catalinnnnnn232 a răspuns:

Dă-mi add pe insta _catalin_.xd, 400 Ron 2 bilete