| dyanaaa a întrebat:

Cum fac sa scurtez o melodie adica sa ocupe mai putin loc fara sa imi ia din cat dureaza melodia respectiva? Cu ce program?

Răspuns Câştigător
| dantedante a răspuns:

Cu NERO se face foarte simplu
nero - audio - edit audio
incarci piesa, alegi sample rate (iti recomand sa nu salvezi mai jos de 128 kbps) si dai save happy simplu nu?
daca nu te descurci lasa un mesaj si te ajut

3 răspunsuri:
| TheJeniok a răspuns:

Andru1996 sunt asa de programe
eu am avut dar l-am sters ca el cand micsoreaza calitatea se face mai rau si canta mai incet

| Raluuuuu a răspuns:

Descarca p-rogramul Downloader Youtube...si apoi o convertestiu...foarte simplu.[-

| Andru1996 a răspuns:

Imi pare rau dar asta nu se poatebig grin

adica eu nu am auzit pana acum de asa ceva poti sa'i scurtezi durata daca vreibig grin