| Trakker a întrebat:

Cum fac sa trimit o melodie de pe un iPhone 4 pe un alt telefon prin
bluetooh?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu placere! bye, bye wave

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu e tot iPhone celalalt telefon nu poti trimite prin bluetooth. Bluetooth-ul la iPhone functioneaza doar de la iPhone la iPhone, nu merge si la alte device-uri.
Incearca cu BUMP! Bump este o aplicatie pentru iPhone si Android cu care putem trimite poze, muzica, documente, etc., de la un telefon la altul ciocnind ambele telefoane… adica… asa: http://youtu.be/rwIJbrmNAAc
Bafta!

| Trakker explică (pentru neluL):

Merci mult

| neluL a răspuns (pentru Trakker):

Cu placere! bye, bye wave