| TwixulDrept a întrebat:

Hey, am un laptop Toshiba si zice ca are Bluetooh as putea de pe el sa trimit pe telefon o melodie sau o poza? Daca da cum? plls cel mai bun raspuns primeste o fundita

Răspuns Câştigător
| smileyface a răspuns:

Trebuie sa instalezi programul BlueSoleil si apoi ar trebui sa iti vada telefonul daca ai Bluetooth activat. Gasesti programul aici: http://www.bluesoleil.com/

3 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Click dr pe fisierul ce vrei sa'l trimit(vezi ca nu poti trimite foldere)
-> Send to -> blutooth -> si dupa ce iti gaseste telefonul(care are deja bluetooth'ul activat) dai send happy

| Miss Sintetic a răspuns:

Sau dai click stanga pe obiectul pe care vrei sa. l trimiti si selectezi send thiro blooethood device. happy

| sergiupet a răspuns:

Instalezi driveru de la bluetooth pe urma mergi pe fisierul care il doresti sa trimit si selectizi bluetooth device