| Goldengirl123 a întrebat:

Cum fac sa va arat niste videouri in care se aude muzica si vreau sa stiu cum se numesc muzicile alea! Va rog mult dau funda! happy

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Pai... daca videourile sunt de pe net, au un link. Copiezi linkul si il introduci in întrebare.
Daca le ai pe telefon sau altundeva... Habar n-am... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt postate deja pe internet (youtube, facebook, instagram etc.), pui link.
Dacă le ai pe telefon/în calculator, le încarci tu pe un site (pe youtube e cel mai ușor) și pui link-ul.