| SorinELoo7 a întrebat:

Cum gasesc si eu o melodie careai nu-i stiu numele si cine o canta?

12 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Scrii versurile pe Google.

| SorinELoo7 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Pe ce site o pot uploada fara a avea nevoie de cont ca sa ma puteti ajuta?

| SorinELoo7 explică:

Uitati aici link-ul daca il puteti accesa... file:///C:/Documents%20and%20Settings/Andy/My%20Documents/My%20Music/Screamer%20Radio/Radio%20ZU%20Live/untitled%20%5B3%5D.mp3

| BANN3R a răspuns:

Zi-mi cateva versuri sau contacteaza-ma pe mess. bann3r_ro

| BANN3R a răspuns (pentru SorinELoo7):

Adele rolling in the deep. e un remix dupa ea

| SorinELoo7 explică (pentru BANN3R):

OK, mersi mult!

| BANN3R a răspuns (pentru SorinELoo7):

Cu placere

| Gabriel_Ursache_1989 a răspuns:

As vrea si eu sa stiu cum se numeste o melodie mai veche gen manea melodia suna cam asa " cand joaca turceste ma inebuneste, si lumea vorbeste de mine si de ea " dau o bere.si nu e brandy - numai cu ea pentru ca am vazut si in alta parte au pus altii aceeasi intrebare si raspunsul a fost brandy ei bine nu e.mc!

| unknownVVV a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=blyjC-NQvKY
imi spuneti va rog si mie ce melodie e asta?

| unknownVVV a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=blyjC-NQvKY
ziceti-mi si mie ce melodie e asta?