| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Cum imi fac hi5-ul privat? adica sa mi-l poata vedea doar prietenii

16 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Trebuie sa fi logat. Apoi, in partea de sus iti pune confidelitate. Dai acolo, iar apoi trebuie sa selectezi acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul.Ai mai multe optiuni acolo.

| ForbiddenLove a răspuns:

Intri la confidentialitate si acolo scrie mai multe chestii si ti le setezi cum vrei.intra acolo si o sa vezi...

| Lol_1641 a răspuns:

Dupa ce te-ai logat pe contul de hi5 da un click aici: http://hi5.com/friend/account/displayEditPrivacy.do *fundita?* :)

| Vizitiul a răspuns:

Intrii la setarile pentru confidentialitate (dreapta-sus), in prealabil trebuie sa fi logata.
Te duci la "confidentialitate", o sa-ti apara mai multe optiuni, avand in vedere ca vrei sa-ti privezi profilul selectezi " acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul", ceva de genul trebuie sa-ti apara. Bafta.

| ladylove a răspuns:

In dreapta sus scrie undeva cont. Dai acolo. Dupa iti vor aparea 3 casute: cont, confidentiale si ajutor. Dai la confidentiale. si dupa dai la prima chestie si selectezi:Acord doar prieteniilor mei dreptul de a-mi vizualiza profilul.

| ancutsa410 a răspuns:

Intrii pe hi5.si undeva sus scrie "cont" dai pe ala. dupa care iti apare undeva "confidentialitate" dai pe ala.si la "setari profil" dai chiar pe primul si apare acolo pe cine vrei sa"lasi" sa-ti vada profilul

| Ramina a răspuns:

Sus in dreapta sub numele tau. Apoi la cont sau account daca e in engleza -> Confidentialitate -> Setari de profil -> Acord doar prietenilor mei acordul de a-mi vedea profilul -> Salvare.

| # Soranna :x a răspuns:

Dai acolo sus` la Confidentializare`
sau ceva de genu`
laughing

| incandescentul a răspuns:

Cand intrii pe pagina ta de Hi5 ai in stanga sus Mesaje, Cont, Log out, Anunturi... Dai acolo la CONT. dupa aceea o sa ai undeva pe mijloc asa Cont, Confidenţialitate, Ajutor si dai la Confidenţialitate... dupa aceea pe mijlocul paginii ai Setări de profil si acolo 2 optiuni dai click pe prima si selectezi "acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vizualiza profilul". dai salvare si ai terminat.tongue Sper ca am putut sa te ajut :*!

| stfnn a răspuns:

Dai la "Confidentialitate" si o sa scrie pe acolo si le bifezi...happy

| :X:X a răspuns:

Dupa ce il ai facut?:S habar n-am si eu vreau crying stiu ca la inceput cand iti faci hi5 iti apare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau da nu gasesc nicaieri salvare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jos in stg sub::. editare profil...etc."setari Confidentialitate -> Setari de profil -> Acord doar prietenilor mei acordul de a-mi vedea profilul -> Salvare. mi vedea profilu-save. sper sa te ajute bafta!winking

| ANoNim_7814 a răspuns:

Dai click acolo sus unde iti arata moaca aia pe care ti'ai facut'o.hi5 star sau ma rog...in dreapta scrie cont
dai click si iti apare alta pagina. unde iti vor aparea niste casute ex:cont...confidentialitate...ajutor
dai la confidentialitate. si de acolo e ff simplu happy
sper ca te'am ajutathappy

| A_7153 a răspuns:

Pai dai la cont >confidentialitate [sus]>acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul>salvare
gtawinking
sper ca te-am ajutat kiss

| alexX0otso a răspuns:

Dai sus la Cont dp Confidentialitate dupa la prima fraza dai acolo Acord doar pr. etc salvezi si gtahappy