| timeea7 a întrebat:

Bunabatting eyelashes
Am o intrebare...De ce nu pot sa imi pun profilul de facebook pe privat? Am intrat la setari de confidentialitate am pus ca doar prietenii sa-mi poata vedea profilul, dar in zadar...Este tot vizibil pentru toata lumea.De ce?
Cine ma ajuta primeste funditahappy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salveaza setarea Enjoy! Ai profil Privat! (doar prietenii iti pot vedea profilul)

| Tweetymrrr a răspuns:

Probabil sunt nişte probleme. Ai răbdare şi mai încearcă, dacă nu şterge contul şi fă'ţi altul privat.
Succes!

| timeea7 explică:

Pai am facut exact asa, dar e la fel...