| gatito a întrebat:

Cum imi fac un cont pe siteulhttp://www.4story.ro/user/register,ca am incercat si nu merge si vreau sa ma joc, plz ajutati-ma si pe mine ca am incercat cu maimulte idiuri si imi zice mereu contul contine caractere invalide

4 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Deci, intri pe http://www.4story.ro/user/register
La nume de utilizator scrii numele cu care te vei loga in joc, daca iti spune ca, contul contine caractere invalide inseamna ca in alcatuirea acestuia ai folosit caractere precum "@, *, $, ^, %" etc. Incearca ca numele de utilizator sa fie compus doar din litere si cifre. Apoi introduci e-mailul si parola, bifezi acea casuta si gata. Daca tot nu reusesti lasa`mi un pm si iti dau eu un cont mai vechi la care schimbi parola. Bafta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.4story.ro/ iti apare clar acolo nume, e-mail...
bafta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma sa imi fac un cont cine ma va ajuta plizz repede vine seara

| andreit8 a răspuns:

Mie imi spune Your password will be sent unencrypted