| gatito a întrebat:

Cum imi fac un cont pe siteulhttp://www.4story.ro/user/register,ca am incercat si nu merge si vreau sa ma joc, plz

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

La mine merge sa imi fac contul

Daca vrei iti dau eu contul care l-am facut
Astept privat

8 răspunsuri:
| gatito explică:

Dap il vreau, mi-l dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai juca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie un cont sa scrie id asta sa imi dea contul cristi_frumuselu22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu stiu da mia banat unu contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge sa fac cont dar nu pot sa intru pe el

| Lyvyw a răspuns:

Dai al creeaza cont si dupa ce bagi adresa de id intri pe inbox si gasesti in mesaj parola. si cand te loghezi bagi id-iul cu tot cu @yahoo.com sau cum ai tu

| DjShaorma a răspuns:

Si eu am nevoie de un cont de 4story plz spuneti-mi cum sa fac sau macar dati mi unul happy

| Lyvyw a răspuns (pentru DjShaorma):

Dai la creeaza cont si iti bagi id-iul si vei primii pe mess parola si cand te loghezi bagi e-mail-ul cu tot cu @yahoo.com sau cum ai