| Vanilla_8371 a întrebat:

Cum imi imbunatatesc vocea? Va rog dati-mi niste sfaturi!

3 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Inearca sa mananci 1 sau 2 oua crude dimineata pe stomacul gol.si ai sa vezi ca functioneaza.incearca sa tii,, cura,, asta cu oua timp de o saptamana si ai sa vezi ca o sa vezi rezultate.

| JustShadows a răspuns:

Trebuie sa ai voce, adica vocea pentru a canta de la Doamne Doamne. Dar daca deja ai, si vrei s-o lucrezi, ei bine, cale mai buna decat.sa canti cat mai mult, nu cred ca este.Ai grija s-o faci corect, poate indrumata de cineva, si-atunci. poate va"creste".
Ai grija de tine!happy

| zuzu_7632 a răspuns:

Ia niste lectiiwinkingte va ajuta cu un profesorwinking