| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot comanda online bilete la Romanian Music Awards 2010? (10 Iulie, Craiova, Piata Mihai Viteazu). Mai e putin, si nu reusesc sa fac rost. Se pot cumpara direct de acolo in ziua respectiva.sau cum?

Răspuns Câştigător
| Bodo a răspuns:

Da, e gratis!

6 răspunsuri:
| stefycrazygirl a răspuns:

Salut! Mergi si tu? Merg si eu, poate ne intalnim acolowinking

| Bodo a răspuns:

Intrarea e gratuita!

| marui08 a răspuns:

Nu e pe bilete.

| marui08 a răspuns:

De fapt nu cred ca o sa fie vreo intrare.
oricum e gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si e gratis, sau cum? Detalii te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se cere niciun bilet. Dupa cum stii, se organizeaza in Piata Mihai Viteazul. Orice trecator poate asista (bine, daca mai prinda vreun loc).