| Sts a întrebat:

Cum pot descarca muzica direct in telefon fara sa le iau cu cablul de date

5 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Incearca cu cablul de date cand ai timp sa descarci din pc sau laptop. Pune osul la treaba ca ce vrei tu costa bani mai bine gratis cat ai ocazia ca gasesti peste tot daca te pricepi sa descarci

| Naty_Naty_1995 a răspuns:

Eu imi descarc direct din telefon cum faci pe calculator. Cauti piesa pe google si gasesti un site de descarcat piese si faci exatc cum le descarci pe calculator sunt aceleasi siteuri

| dariadiamandis02 a răspuns:

Https://www.youtube2mp3.cc/ (copiezi link-ul videoclipului si gata, te-ai facut piesa)

| PrafConstantinel a răspuns:

Pai poti sa tii iei pe telefon snaptube de pe net ( nu de pe magazin play) si le descarci de scolo