| Alex14DaFunda a întrebat:

Hei,cum imi pot descarca muzica direct pe telefon/tableta, adica nu sa bag cablul USB in calculatori si...findca nu am instalate cateva drivere si nu pot face asta.
Lasati link de yt sau explicati.

3 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Pai intri pe YouTube cauti melodia, apoi copii linkul, intri pe www.flvto.com bagi linkul in dreptunghiul ala dai convert si download.Alte site-uri la fel ca acela mai sunt.
www.youtube-mp3.org
www.vidtomp3.com

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salut. eu folosesc acest program și sunt foarte mulțumit de el
http://tubemate.net/

| 123TPU a răspuns:

Este foarte simplu! Trebuie doar sa scrii pe Google Play(Magazin play) "Mp3 Music Download " Acolo gasesti mai multe variante... Alegi una dintre ele si cauti melodiile dorite la sectiunea "Search" alegi unul dintre rezultatele afisate si il downloadezi! Sper ca ti-am fost de ajutor!