| Moise_Lavinia_1987 a întrebat:

Cum pot descarca muzica dupa youtube pe mp3? Va rog spuneti-mi pasi pe care trebuie sa ii parcurg va rog ca am muzica veche si vreau si eu muzica mea preferata va rog mult.

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Http://www.flvto.com/
copiezi linkul de pe youtube si il pui aici, apoi apesi pe convert

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

FLVTO.com
(cum a zis HaKa93)
Copiezi linkul de la melodia de pe youtube (sper ca stii cu ctrl + c sau right click > copy )
Il pastezi in zona aia,
Asteapta pana la 100%
Download > Si de aici isi face treaba Cablul USB.
(Il bagi, dai pe telefon pe conectare spatiu de stocare, si daca iti trebuie ia-ti Samsung Kies, merge si pentru alte marci de telefoane. Daca nu, fara kies, e mai complicat.)