| jasminedenissamaria a întrebat:

Cum pot pune melodii de youtube pe TPU? Vreau un raspuns urgent! P.S funda & vot!

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pai,acum TPU are o noua "aplicatie",nu stiu exact cum sa-i zic,(playlist-ul meu).Sus in stanga, este un dreptunghi unde scrie link youtube, dai copy la linkul melodiei pe care o asculti pe youtube, apoi dai paste acolo la link youtube apoi apesi, spune-ne!

2 răspunsuri:
| Wongraven a răspuns:

Ciumpalac trebuie sa mai fii sa nu te duca mintea sa dai copy/paste la pagina. Scrie in stanga sus cat capul tau de mare "LINK YOUTUBE".