| amalia_4050 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva cum se pune pe hi5 un videoclip dar nu de pe youtube sau cine stie ce site eu vreau sa il pun de pe pc meu.se poate va rog sa imi raspundeti. pup urgent astep raspuns

Răspuns Câştigător
| Happyness a răspuns:

Nu poti.in schimb poti pune video ala din pc, il incarci pe youtube apooi il pui [pe hi5

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sa pui un clip de pe pc direct.Trebuie sa-l incarci intai pe un alt site, de obicei youtube.Altfel nu poti.

| amalia_4050 explică:

crying da dar e ceva personal si nu vreau sa il vada chiar toata lumea