| hapyyy a întrebat:

Cum pot sa aflu site-ul oficial al lui milan stankovic (sunt cea mai mare fana)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://milanstan.freeforums.org/......portal.php ...pe twitter scrie personal pentru fanii sai, il gasesti la profilul: MILANSOLO. poti sa ii scrii acolo si daca esti norocoasa poate te adauga ca prieten in lista lui...

6 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Cauta pe google ati da facebook lui

| RedNose a răspuns:

Http://www.facebook.com/miki.stankovic poate te ajuta cu ceva:-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnu cred eu ca esti ce-a mai mare fana sunt altele in Serbia care sunt si mai marilaughingdapoi oricum succeswinking

| Diana_6484 a răspuns:

nu u esti cea mai mare faan ci eu.am vb cu el pe twitterrolling on the floorlaughing

| raluca4242 a răspuns:

Scrii po google (sau ce ai) Milan stankovic site official