| Delicate a întrebat:

Cum pot sa descarc melodia din filmul "Legendele palatului-Concubina regelui"? Stiu ca se numeste "Walk a dreamy road" si este interpretata de Jang Na Ra... Va rog mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Jang NaRa - Walk a dreamy road
Uite, am urcat-o aici http://fbx.ro/5useglsmds345w1c
Auditie placuta!

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

De pe youtube cu acest site :

http://www.listentoyoutube.com/

| Delicate explică:

Va multumesc mult de tot... Daca ar fi 3 funde, le-as da la toti 3 cite una. Am ales ultimul raspuns, deoarece am avut nevoie sa-mi trec melodia si in mobil si intrucit mi s-a dat deodata linkul... Oricum, va multumesc la toti! Sunteti niste scumpi! nu stiti cit sunt de bucuroasa. :*

| happycolour a răspuns:

Eu am doua melodii din film, cea din generic si cea lenta. lasa`mi id-ul si ti le trimit daca ebig grin funda?

| Pavlovici_Nicola_1989 a răspuns (pentru happycolour):

Buna sunt nicol as dori sa am melodia din film daca poti sa ma ajuti ti as raane indatorat mesri ult. nicolpavlovici@yahoo